ËSHTË SHUMË SIMPATIKE/ Zbulohet partnerja që i ka marrë zemrën Trim Jetullahut (FOTO) – AlpeGossip
ËSHTË SHUMË SIMPATIKE/ Zbulohet partnerja që i ka marrë zemrën Trim Jetullahut (FOTO)

ËSHTË SHUMË SIMPATIKE/ Zbulohet partnerja që i ka marrë zemrën Trim Jetullahut (FOTO)

Trimi Jetullahu është kthyer në një ndër reperët më të pëlqyer për publikun shqiptar. Këngën e tij të fundit ai e ka publikuar rreth 3 muaj më parë, duke bërë që të gjithë t’ia ndjejnë mungesën.

Megjithatë, Trimi duket se është shumë i zënë me jetën private, të cilës po i kushton më shumë rëndësi. “Prive.al” ka zbuluar se reperi është prej kohësh i lidhur me një shqiptare që jeton në Zvicër.

Ajo quhet Lina dhe është shumë simpatike. Vajza ka vendosur shkronjën “T” në profilin e saj të Instagramit duke treguar hapur dashurinë për partnerin.