PO SHIJON PUSHIMET E SAJ/ Dafina thyen rrjetin me pamjet ku tund të pasmet (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
PO SHIJON PUSHIMET E SAJ/ Dafina thyen rrjetin me pamjet ku tund të pasmet (FOTO+VIDEO)

PO SHIJON PUSHIMET E SAJ/ Dafina thyen rrjetin me pamjet ku tund të pasmet (FOTO+VIDEO)

Dafina Zeqiri merr gjithnjë vëmendje me postimet e saj në rrjete sociale dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe me videon më të fundit. Këngëtarja është shfaqur duke kërcyer teksa po shijon pushimet e saj.

Në videon e publikuar në Instagram, Dafina kërcen e tund të pasmet duke festuar kështu suksesin e këngës “Million”, që është pëlqyer shumë nga publiku.

Këngëtarja shfaqet e veshur me shumë stil, me pantallona të grisura, rrobabanjo e kapele.

Video ka arritur 100 mijë pëlqime e mijëra komente nga fansat.