NA ZBUKUROI DITËN/ Loredana tregon momentet më të bukura pranë Hanës (VIDEO) – AlpeGossip
NA ZBUKUROI DITËN/ Loredana tregon momentet më të bukura pranë Hanës (VIDEO)

NA ZBUKUROI DITËN/ Loredana tregon momentet më të bukura pranë Hanës (VIDEO)

Loredana dhe Mozzik u bënë prindër për herë të parë në dhjetor të vitit 2018, me një vajzë, të cilën e quajtën Hana. Pas ndarjes, vogëlushja kalon më shumë kohë me të ëmën sepse në moshën e saj kërkon shumë përkujdesje.

Ditën e sotme Loredana ka publikuar videon më të ëmbël në profilin e saj të Instagramit. Në videon në fjalë ajo ka regjistruar momente me Hanën, duke luajtur, duke u puthur dhe duke u përqafuar.