JO VETËM NË INSTAGRAM/ Ja në cilin rrjet social mund ta ndiqni Klaudia Pepën (FOTO) – AlpeGossip
JO VETËM NË INSTAGRAM/ Ja në cilin rrjet social mund ta ndiqni Klaudia Pepën (FOTO)

JO VETËM NË INSTAGRAM/ Ja në cilin rrjet social mund ta ndiqni Klaudia Pepën (FOTO)

Nëse flasim për personazhet më të komentuar dhe që bëjnë bum në Instagram, padyshim që nuk mund të lëmë pa përmenduar balerinën Klaudia Pepa.

Me kërcimet e saj provokuese shpesh ka bërë që shumë persona ta pëlqejnë dhe shumë ta urrejnë.

Tanimë jo vetëm në Instagram, por Klaudia e ka dhënë vetë lajmin me një foto të postuar në Instastory që ka hapur një profil në aplikacionin “21BUTTONS”.

Çfarë prisni njerëz? Klaudia me siguri do të ketë ndonjë skenë të re për të treguar.