NA BEFASOI ME PËRGJIGJEN/ Ja kush është droga më e mirë për Drini Zeqon – AlpeGossip
NA BEFASOI ME PËRGJIGJEN/ Ja kush është droga më e mirë për Drini Zeqon

NA BEFASOI ME PËRGJIGJEN/ Ja kush është droga më e mirë për Drini Zeqon

Drini Zeqo është ndër figurat më të njohura të ekranit shqiptar. Ai ishte i ftuari special në emisionin “Mos i fol shoferit” në Ora News dhe u bë pjesë e pyetësorit “Vazhdo fjalinë”.

Gazetari nuk hezitoi të tregonte se cila është droga më e mirë për të duke thënë: “Humori”.