Momenti i sikletshëm! Këngëtarja shqiptare në shtrat me partnerin kur ra tërmeti (VIDEO) – AlpeGossip
Momenti i sikletshëm! Këngëtarja shqiptare në shtrat me partnerin kur ra tërmeti (VIDEO)

Momenti i sikletshëm! Këngëtarja shqiptare në shtrat me partnerin kur ra tërmeti (VIDEO)

Në “Një kat më lart” këtë të shtunë ishte e ftuar këngëtarja e njohur shqiptare Gerta Mahmutaj e cila gjatë intervistës ka treguar se në momentin kur ndodhi tërmeti për të cilin është folur gjatë së fundmi, ajo ndodhej në shtrat me partnerin.

Gerta tregoi se fillimisht kishte menduar se partneri i saj po lëvizte dollapin, por më pas kur e kishte kuptuar se ishte tërmet e kishte kapur paniku.

“Isha në gjumë, e di që nuk është mirë të flesh paradite, por duke qenë se ne punojmë deri vonë…Duke qenë se e kemi dollapin shumë pranë krevatit mendova se po e bënte Vani me këmbë. ‘Çfarë ndodhi? Po bie tërmet’, më tha. Jo se e bëre ti i thashë. Nuk e bëra unë tha dhe u çuam me vrap. Dola zbathur në oborr”, tregoi Gerta.