I KA MUNGUAR EKRANIT PREJ VITESH/ Vesa Luma rikthen këngëtaren e njohur shqiptare – AlpeGossip
I KA MUNGUAR EKRANIT PREJ VITESH/ Vesa Luma rikthen këngëtaren e njohur shqiptare

I KA MUNGUAR EKRANIT PREJ VITESH/ Vesa Luma rikthen këngëtaren e njohur shqiptare

Këngëtarja e njohur Jehona Sopi feston sot ditëlindjen. Përmes postimeve të një tjetër këngëtareje të dashur për publikun Vesa Lumës, patëm mundësinë t’a shohim Jehonën të shfaqet në rrjetet sociale, pasi ajo ka preferuar të qëndrojë larg tyre.

Kështu Vesa e uroi miken e zemrës përmes disa fotove shumë të bukura të viteve më parë, duke kujtuar të gjitha momentet me Jehonën.

Që nga viti 2004 e më vonë, Vesa ka sjellë imazhe të lumtura me artisten, ku gjithnjë duken të buzëqeshura.

Në një prej fotove, Vesa ka bërë edhe urimin e bukur per miken e saj.

“Gëzuar ditëlindjen njeri special. Uroj që jeta jote të jetë e mbushur me gëzim dhe stil”,-ka shkruar ajo në rrjetet sociale. Urojmë edhe 100 vite të lumtura për Jehona Sopin.