DEKLARATA E PAPRITUR/ Stormy Daniels: Kur bën seks, Trump duket si… (FOTO) - AlpeGossip
DEKLARATA E PAPRITUR/ Stormy Daniels: Kur bën seks, Trump duket si… (FOTO)

DEKLARATA E PAPRITUR/ Stormy Daniels: Kur bën seks, Trump duket si… (FOTO)

Stormy Daniels ka zbuluar në një intervistë për “Penthouse” se si ngjan fytyra e Presidentit amerikan, Donald Trump, kur bën seks.

“Flokët i lëviznin si një papagall i dehur. Gjithmonë më janë dukur qesharake flokët e tij”, theksoi Stormy, përpara se të konfirmonte edhe një herë se përmasat e Trump nuk janë të mëdha.

Intervista e gjatë 6 faqe shoqërohet me një foto nudo të Daniels me flamurin amerikan.

Përpara zgjedhjeve të vitit 2016, aktorja e filmave porno u pagua nga avokati i Trumpit, Michael Cohen, në mënyrë që të mos fliste kurrë për aventurën e saj seksuale me Presidentin, në vitin 2006. Trump e mohon aventurën e tij me Daniels dhe thotë se ajo është paguar që të akuzojë për gjëra që nuk kanë ndodhur.