Modelja shqiptare në pritje të binjakëve? Postimi i fundit na heq të gjitha dyshimet! – AlpeGossip
Modelja shqiptare në pritje të binjakëve? Postimi i fundit na heq të gjitha dyshimet!

Modelja shqiptare në pritje të binjakëve? Postimi i fundit na heq të gjitha dyshimet!

Prej pak kohësh në media ka qarkulluar lajmi se modelja e njohur shqiptare Emina Cunmulaj është në pritje të binjakëve. Fillimisht aludimet filuan pasi Emina kishte publikuar një foto me një karrocë binjakësh

Ajo heshti, por tashmë ka ardhur koha që të shpjegojë çdo gjë dhe të na tregojë se është në pritje të një bebi. Ajo ka publikuar në Instagram një foto gjatë vizitës tek mjekja e përbri saj shkruan:

“Nuk është habi që unë jam gjuajtur si një thes boksi. Gjatësia e bebit është në 90%, diçka që pritej se unë jam 1.85 cm dhe bashkëshorti im 1.95, por ky do jetë një gjigand apo çfarë? Lol. Jam shumë e emocioniar që do të mbaj në duar të voglin tim. E di që nuk ka qenë e gjitha me trëndafila dhe flutura, por ka qenë një shtatzëni e mbarë…duke hequr këtu mëngjeset e vështira në tre muajt e para, ditët rraskapikëse, nervin shiatik lol do të mungojë periudha e shtatzënisë”.

VShtatzënisë po i vjen fundi, por ajo nuk e ka zbuluar ende gjininë e foshnjës kështu që na mbetet ende të presim…