“A DO BËHESH NDONJËHERË SERIOZ?” Luizi-Kiarës: S’mund të të shoh me nerva… – AlpeGossip
“A DO BËHESH NDONJËHERË SERIOZ?” Luizi-Kiarës: S’mund të të shoh me nerva…

“A DO BËHESH NDONJËHERË SERIOZ?” Luizi-Kiarës: S’mund të të shoh me nerva…

Çështja e “lejimit dhe respektit të hapësirës private” ka sjellë një tjetër debat mes Kiarës dhe Luizit. Pasi debatuan mbrëmjen e djeshme, Kiara dhe Luizi kanë folur sërish paradites së sotme për këtë çështje.

Kiara: A do bëhesh ndonjëherë serioz, nuk është për të qeshur!

Luizi: Nuk të shoh dot me nerva

Kiara: Nuk është situatë për të qesh.