PAS LINDJES SË DJALIT/ Adelina Tahiri duket bombë me veshjen që ka zgjedhur për në “Xing me Ermalin” (FOTO) – AlpeGossip
PAS LINDJES SË DJALIT/ Adelina Tahiri duket bombë me veshjen që ka zgjedhur për në “Xing me Ermalin” (FOTO)

PAS LINDJES SË DJALIT/ Adelina Tahiri duket bombë me veshjen që ka zgjedhur për në “Xing me Ermalin” (FOTO)

Një ditë më parë Ermal Mamaqi njoftoi në Instagram se të ftuar të radhës në emision do të kishte këngëtaren e njohur Adelina Tahiri.

Duket se ata kanë nisur xhirimet ditën e sotme dhe këngëtarja na la pa fjalë me veshjen e zgjedhur. Ajo ka publikuar në Instastory një foto nga përgatitjet para emisionit dhe në një selfie para pasqyre duket e veshur kokë e këmbë me latex.

Mund të themi me plot gojën se Adelina duket bombë dhe veshja e saj vë në pah format seksi, që duket se i ka rifituar shumë shpejt pa as më të voglin ndryshim pas lindjes së djalit.

Nga ana tjetër këngëtarjaditën e djeshme ka zbuluar se do t’i rikthehet muzikës shumë shpejt dhe kjo është një tjetër arsye pse ndodhet në Tiranë.