“TË PREMTOJ SE DO TA MBAJ…”/ Shpat Kasapi poston FOTON me të dashurën dhe i dedikon fjalë dashurie – AlpeGossip
“TË PREMTOJ SE DO TA MBAJ…”/ Shpat Kasapi poston FOTON me të dashurën dhe i dedikon fjalë dashurie

“TË PREMTOJ SE DO TA MBAJ…”/ Shpat Kasapi poston FOTON me të dashurën dhe i dedikon fjalë dashurie

Që pasi pranoi lidhjen me vajzën nga Maqedonia, Selvijen, Shpati nuk i ka kursyer dhe dedikimet plot dashuri. Madje së fundmi ai ka zgjedhur të bëjë një premtim publik për të.
“Të premtoj se do ta mbaj me kujdes zemrën tënde dhe do ta mbush atë me dashuri”, ka shkruar Shpati që duket se është i dashuruar më shumë se asnjëherë tjetër.
Ai ka lajmëruar se shumë shpejt do të ketë edhe një dasmë, e cila do të finalizojë dashurinë e çiftit, lidhja e të cilëve ka qenë në qendër të mediave rozë prej disa muajsh. I ftuar në ‘Shiko Kush Luan’, Shpati konfirmoi raportin me Selvijen me disa momente në prapaskenë ku shoqërohej nga ajo.