Nuk fiton lek por bën më shumë seks prej famës, reperi shqiptar hap thesin – AlpeGossip
Nuk fiton lek por bën më shumë seks prej famës, reperi shqiptar hap thesin

Nuk fiton lek por bën më shumë seks prej famës, reperi shqiptar hap thesin

Protagonist i intervistës ’60-të sekonda’ në Prive, këtë javë ka qenë reperi i njohur i hitit ‘Thirrëm n’telefon’, Granit Dërguti.

Si çdo personazhi tjetër, edhe Granitit iu bë pyetja e sikletshme për marrëdhëniet seksuale:

‘Fama të ka sjellë më shumë pare apo seks?’

“Seks”- përgjigjet reperi duke buzëqeshur.

I njohur për bashkëpunimet e tij me Capital T, Graniti gjithashtu tregoi këshillën më të vlefshme që i kishte dhënë Capital :

“Punë, punë dhe vetëm punë”- tha reperi.