Amber Rose “çmend” Instagramin/ Ajo teksa ecën në rrugë bën…(VIDEO) – AlpeGossip
Amber Rose “çmend” Instagramin/ Ajo teksa ecën në rrugë bën…(VIDEO)

Amber Rose “çmend” Instagramin/ Ajo teksa ecën në rrugë bën…(VIDEO)

Disa ditë më parë, modelja Amber Rose fshiu të gjitha postimet e saj nga rrjeti social Instgram, por jo vetëm.

Amber gjithashtu hoqi të gjithë miqtë nga Instagrami dhe tashmë ajo nuk ndjek më asnjë.

Por duket se kjo gjendje e saj ka zgjaur vetëm pak ditë, pasi tashmë modelja, e cila disa muaj më parë iu nënshtrua operacionit për zvogëlimin e gjoksit, është bërë sërish aktive në këtë rrjet social.

Pak orë më parë ajo ka publikuar një video, teksa ecën në rrugë.

Në video, Amber shfaqet e veshur me rroba sportive, dhe ekspozon kryesisht gjoksin e saj, me përmasa disa herë më të vogla.

#loscabos

A post shared by Amber Rose (@amberrose) on