Shumë kohë pas prishjes së miqësisë së ngushtë, Albana tregon si e ka sot marrëdhënien me Enedën - AlpeGossip
Shumë kohë pas prishjes së miqësisë së ngushtë, Albana tregon si e ka sot marrëdhënien me Enedën

Shumë kohë pas prishjes së miqësisë së ngushtë, Albana tregon si e ka sot marrëdhënien me Enedën

Moderatorja Albana Osmani dhe këngëtarja Eneda Tarifa dikur kanë qenë mike të ngushta me njëra tjetrën.
Pior sipas mediave, miqësia e tyre mori fund për shkak të prezencës në një kopertinë reviste.

Së fundmi Eneda ka qenë e ftuar në emisionin ku Albana është opinioniste dhe dukej qartë që gjërat nuk ishin më si më parë.

Për herë të parë Albana ka treguar në “Thumb” se si e ka aktualisht marrëdhënien me ish-shoqen e saj të ngushtë.

“Flas me Enedën, historia me të më vjen keq që u përkthye ashtu. Të dyja e vuajtëm mungesën e shoqes. Kam folur, nuk mund të them se jemi siç ishim më përpara. Më vjen keq për këtë pasi unë Enedën e dua shumë është një njeri me virtyte. Të gjithë gabojnë në një moment. Eshtë e kaluar gjithçka, nuk takohemi por flasim. “,- ka rrëfyer Albana./Blitz.al/

thumb 3 mars pjesa 3

Albana Osmani rrefen se eshte single dhe se nuk i pelqen aspak te kete nje lidhje thjesht sa per te thene. Po marredheniet me Eneda Tarifen, ish-mikeshen e saj te ngushte si jane aktualisht? Moderatorja zbulon se shume shpejt do te nise nje projekt te ri, nje reality show. Ndiqni ne videon me poshte intervisten e Albana Osmanit ne Thumb. 🙂

Posted by Blitz.al on Samstag, 3. März 2018