Këngëtari shqiptar shokon publikun me rrëfimin e tij: Prindërit më dhuruan, por… (FOTO) – AlpeGossip
Këngëtari shqiptar shokon publikun me rrëfimin e tij: Prindërit më dhuruan, por… (FOTO)

Këngëtari shqiptar shokon publikun me rrëfimin e tij: Prindërit më dhuruan, por… (FOTO)

I ftuar mbrëmë në emision, ai bëri rrëfimin që i shokoi të gjithë.

Teksa ishte i pranishëm në emisionin ‘Zonë e lirë’, këngëtari Marsel Ademi po promovonte këngën e tij të re. Por biseda mori tjetër rrjedhë kur u përmend këngëtari tjetër, Mandi i Nishtullës. Marseli bëri rrëfimin e pazakontë duke zbuluar se ai dhe Mandi ishin vëllezër binjakë por prindërit i kishin ndarë pasi atë vetë e kishin dhuruar tek daja dhe bashkëshortja e tij të cilët nuk bënin dot fëmijë. Edhe mund të tingëllojë mjafty shokues, ky ëhstë një fenomen që ndodhte shpesh në familjet shqiptare vite më parë.