“ARDITI NDËRROI TË BRËNDSHMET POSHTË ÇARÇAFIT”/ Vajzat bëjnë thashetheme për këngëtarin: E kisha përballë… – AlpeGossip
“ARDITI NDËRROI TË BRËNDSHMET POSHTË ÇARÇAFIT”/ Vajzat bëjnë thashetheme për këngëtarin: E kisha përballë…

“ARDITI NDËRROI TË BRËNDSHMET POSHTË ÇARÇAFIT”/ Vajzat bëjnë thashetheme për këngëtarin: E kisha përballë…

Disa prej vajzave konkurrente të “Big Brother VIP” kanë bërë thashetheme sot në lidhje me këngëtarin e njohur, Ardit Çuni, teksa ishin në oborrin e shtëpisë.

Në një moment aktorja e dashur për publikun, Arjola Demiri, shprehet se ka ndërruar të brendshmet poshtë çarçafit.

“Se ti Sheila ke qenë në gjumë. Arditi dje ndërroi, hoqi tutat dhe brekët e vjetra dhe veshi brekë të rinj poshtë çarçafit”, tha Arjola.

“Sa mirë që nuk u duk”, shton Sheila dhe Demiri i kthehet: “Ishte e bezdisshme o gru. Kot tani. Gjithë dynjaja shkon në banjë, ai poshtë çarçafit. Edhe tha do t’i ndërroj brekët këtu”.

Arjola shton më pas se e kishte përballë syve dhe se nuk kishte nga ti çonte sytë.