Eneda Tarifa bën dedikimin emocionues pas koncertit: Shoh dy sy të trishtuar dhe janë të... - AlpeGossip
Eneda Tarifa bën dedikimin emocionues pas koncertit: Shoh dy sy të trishtuar dhe janë të…

Eneda Tarifa bën dedikimin emocionues pas koncertit: Shoh dy sy të trishtuar dhe janë të…

Në Pallatin e Koncerteve mbrëmjen e djeshme u mbajt Divas Shoë një koncert që mblodhi bashkë katër këngëtaret e njohura shqiptare Rovena Dilo, Besa Kokëdhima, Eneda Tarifa dhe Irma Libohova.

Pas performancës Eneda ka thënë dy fjalë zemre për njeriun më të shtrenjtë që po e shoqëronte në atë mbrëmje shkruan Who.

“Shoh dy sy të mërzitur aty, janë të vajzës time sepse këto ditë nuk kam qëndruar shumë me të, tani duhet të shlyej gabimin dhe të bëj detyrat që më takojnë”- tha Eneda.

Eneda ka vetëm pak kohë që është ndarë nga bashkëshorti.