Luana shfaqet seksi edhe në borë: Parajsa s’do të thotë… (FOTO) – AlpeGossip
Luana shfaqet seksi edhe në borë: Parajsa s’do të thotë… (FOTO)

Luana shfaqet seksi edhe në borë: Parajsa s’do të thotë… (FOTO)

Luana Vjollca ndodhet në St Moritz, njërin prej vendeve më të shtrenjta për ta kaluar pushimet dimërore, i cili gjendet në Zvicër.

E mesa duket Luana është duke ja kaluar për mrekulli dhe këtë ajo e pohon edhe me një thënie të saj, ku shkruan: “Parajsa s’do të thotë që është vetëm tropikale”.

Moderatorja seksi ndodhet me pushime së bashku me motrën e saj Marina Vjollca dhe bashkëshortin e kësaj të fundit, Getoar Selimin.