JAVA E XHAKETAVE/ Blogeret sapo na zbuluan ngjyrat dhe modelet më “cool” të pranverës – AlpeGossip
JAVA E XHAKETAVE/ Blogeret sapo na zbuluan ngjyrat dhe modelet më “cool” të pranverës

JAVA E XHAKETAVE/ Blogeret sapo na zbuluan ngjyrat dhe modelet më “cool” të pranverës

Jemi në sezonin e pranverës dhe duket se xhaketat dhe pantallonat serioze janë duekt bërë nami. Stili mashkullor është kthyer në një mani edhe për femrat e showbizit, të cilat zgjedhin në daljet publike modele dhe ngjyrat më trend.

Mirëpo me sa shohim  këtë javë blogeret tona paskan rënë në një mendje duke zgjedhur të gjitha kostum serioze dhe duke na zbuluar ngjyrat më “IN” të momentit.

Nga printet e lepordit deri tek roza pastel janë disa nga  detajet që do na bëjnë të dukemi fashion dhe gjithë stil.

Pradaj vajza nëse nuk dini se cili është kostumi ideal për ju  inspirohuni nga bolgeret tona.

Lori Hoxha

Estela Ujka

Jonida Maliqi

Anxhelina Kotorri

AlpeNews.al