EINXHEL, DONALDI APO BEATRIX? Kush rrezikon nominimin sipas opinionistëve dhe ish banorëve – AlpeGossip
EINXHEL, DONALDI APO BEATRIX? Kush rrezikon nominimin sipas opinionistëve dhe ish banorëve

EINXHEL, DONALDI APO BEATRIX? Kush rrezikon nominimin sipas opinionistëve dhe ish banorëve

Mbrëmjen e sotme në nominim janë Donaldi, Beatrix dhe Einxhel.

Arbana i drejtoi pyetje opinionistëve dhe ish banorëve se kush do dali sonte, ata u shprehën se Beatrixa është më e rrezikuar për të dalë.

Ndërsa vetë të nominuarit u shprehën se kanë emocione.

Kam emocione, sepse jam në nominim me Donaldin dhe për herë të parë në nominim.Do doja të shkoja finaliste, u shpreh Beatrix.

Ndërsa Einxhel u shpreh sr nuk i bënte përshtypje.