“PO E PËRGATIT ME DASHURI PËR SEMIN”/ Graniti surprizon Fifin, plas sherri mes vajzave në “Big Brother VIP” – AlpeGossip
“PO E PËRGATIT ME DASHURI PËR SEMIN”/ Graniti surprizon Fifin, plas sherri mes vajzave në “Big Brother VIP”

“PO E PËRGATIT ME DASHURI PËR SEMIN”/ Graniti surprizon Fifin, plas sherri mes vajzave në “Big Brother VIP”

Banorët VIP të “Big Brother” kanë përfunduar për herë të parë me sukses provën e radhës. Si pasojë ata janë shpërblyer me disa fruta që përfituan nga kjo sfidë. E në një moment Semi i kërkoi Granitit që të përgatiste disa fruta dhe ai pranoi me kënaqësi.

Por teksa po e vëzhgonin Canën, Sheila nis që të hedhë disa batuta ndaj tij, i cili mesa duket nuk i priti aspak me të njëjtin humor.

“Po e përgatit me dashuri për Semin”, i tha Sheila-Granitit. Pas kësaj shprehjeje ky i fundit shkoi dhe pjatën ia çoi surprizë Fifit.

“Po e përgatit me dashuri për Semin”/ Graniti surprizon

Biseda mes Semit, Granitit dhe Sheilës:

Semi: Më ofendove që ike ashtu. Unë ta kërkova dhe nuk kishe pse ia lije Fifit

Graniti: Ju nuk talleni dot me mua

Sheila: Ishte shaka, po tregohesh shumë i vogël që reagove ashtu për një shaka

“Po e përgatit me dashuri për Semin”/ Graniti surprizon

Paloma zgjodhi të ndërhynte në këtë përballje.

Paloma: Hë se e di unë si je ti. Kështu i bën gjërat

Sheila: Mos u fut në këtë muhabet, mos fut spica

Paloma: Të kemi parë ne ty, zysha e “Bigut”

Sheila: Kunja mua mos më hidh, se në fund je ti ajo që bën viktimën duke shpifur. Hajde betohu pak tani. Je mësuar të shesësh veten për 5 followersa.

Paloma: Është hera e parë dhe e fundit që më përmend gocën, të të vijë turp.

“Po e përgatit me dashuri për Semin”/ Graniti surprizon

“Po e përgatit me dashuri për Semin”/ Graniti surprizon