Pasi “e kryqëzuan” për PHOTOSHOP, Oriola Marashi bëhet “gazi i botës” në INSTAGRAM. Shihni çfarë i kanë bërë (FOTO) - AlpeGossip
Pasi “e kryqëzuan” për PHOTOSHOP, Oriola Marashi bëhet “gazi i botës” në INSTAGRAM. Shihni çfarë i kanë bërë (FOTO)

Pasi “e kryqëzuan” për PHOTOSHOP, Oriola Marashi bëhet “gazi i botës” në INSTAGRAM. Shihni çfarë i kanë bërë (FOTO)

Kush ju pëlqen më shumë?

Mjafton një postim i Oriola Marashit në Instagram dhe të gjithë flasin për të, si për mirë ashtu edhe për keq. Ajo është bërë padiskutim një nga personazhet publikë më të komentuar në vendin tonë dhe Oriola di si të jetë në qendër të vëmendjes me fotot e videot provokuese.

E tillë është fotoja e saj e fundit e publikuar në Instagram ku tregon shalët e saj të gjata dhe përdori si diçiturë: “Shala ime më e gjatë se karriera jote”.

Të shumtë ishin ata që e akuzuan modelen për photoshop, por më pas ajo ua mbylli gojën me disa video ku tregonte format perfekte dhe gjoksin bombastik. Mirëpo nuk u mbyll me kaq sepse kjo foto u përdor si material për faqet e shumta në Instagram me të cilën kanë realizuar shumë Meme.

Ato që i kanë pëlqyer më shumë, Oriola i ka postuar në “instastory”.