Edhe pse do të martohet sot, festa për Jona Spahiun dhe partnerin e saj ka nisur që mbrëmë. Pamjet (VIDEO) – AlpeGossip
Edhe pse do të martohet sot, festa për Jona Spahiun dhe partnerin e saj ka nisur që mbrëmë. Pamjet (VIDEO)

Edhe pse do të martohet sot, festa për Jona Spahiun dhe partnerin e saj ka nisur që mbrëmë. Pamjet (VIDEO)

Pasi konfirmoi lajmin mbi martesë, moderatorja simpatike Jona Spahiu publikoi ftesat e dasmës.

Ajo do të kurorëzojë dashurinë me biznesmenin Frenkli Ymeri. Flitet se dasma do të ketë një frymë tradicionale dhe këtë e tregoi gazetarja Elona Duro me disa video të publikuara mbrëmë në Instastorie. Në festën ku i pranishëm është edhe çifti i ri, dëgjohet muzikë popullore e cila ka krijuar një atmosferë elektrizuese. Gjithashtu ka nisur të qarkullojë edhe lajmi se moderatorja është në pritje të fëmijës së parë, por ajo vetë ende nuk e ka pohuar këtë.