NUK NDALET ME POZAT PROVOKUESE/ Enca lë pak për të imagjinuar me të brendshmet transparente dhe pyet: Pse më doni? (FOTO) – AlpeGossip
NUK NDALET ME POZAT PROVOKUESE/ Enca lë pak për të imagjinuar me të brendshmet transparente dhe pyet: Pse më doni? (FOTO)

NUK NDALET ME POZAT PROVOKUESE/ Enca lë pak për të imagjinuar me të brendshmet transparente dhe pyet: Pse më doni? (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, nuk po i ndalë pozat provokuese.

“Mbreteresha shqiptare e Instagram” po vazhdon me pozat e setit të ri fotografik, që ka bërë e veshur vetëm me të brendshmet e gjelbërta dhe transparente.

Pikërisht në këto imazhe të publikuara së fundmi i saj i fundit, Enca sërish provokon pa pasur komplekse.

Në fokus të kësaj fotografie ishte sërish gjoksi bombastik i këngëtares, kurse mbishkrimi që i la asaj ishte “Përse më doni mua?”.

Menjëherë kanë vërshuar komentet ndaj këtë i postimi ku dalin ne pah pjesët e saj më intime.

View this post on Instagram

Why do you love me ? 🥰

A post shared by ENCA (@enca) on