I NJIHNI VOGËLUSHET NË FOTO? Sot janë motrat më të dashura nga publiku shqiptar – AlpeGossip
I NJIHNI VOGËLUSHET NË FOTO? Sot janë motrat më të dashura nga publiku shqiptar

I NJIHNI VOGËLUSHET NË FOTO? Sot janë motrat më të dashura nga publiku shqiptar

Këngëtarja shumë e dashur nga publiku, Elvana Gjata është shumë e rezervuar kur bëhet fjalë për jetën private. Mirëpo, herë pas here, ajo bën ndonjë përjashtim. Si në rastin e sotëm, ku ka uruar motrën e saj, Migenën për ditëlindje.

Ndonëse me profesion pianiste, kjo e fundit nuk është shumë e njohur për mediat, por ka bërë disa intervista, në të cilat shfaqen së bashku, gjithashtu ka realizuar edhe një bashkëpunim muzikor me Elvanën. Si pasojë, është bërë edhe më pëlqyer nga ndjekësit.

Këtë herë Elvana ka ndarë përveç një pjese nga kënga “Vendi im”, ka publikuar edhe një foto nga fëmijëria, në të cilën të dyja shfaqen shumë të qeshur. Sakaq, e ka shoqëruar me një urim tepër të ndjerë.

“Te them TE DUA ,kudo te jesh TE DUA! @migenagjataofficial

Gezuar ditelindjen e shtrenjta ime Je krenaria ime!

Faleminderit qe me njohe me muziken dhe me zerin tim!

E ti ,je zeri me i bukur ne bote per mua qe i jep gezim shpirtin tim”, ka shkruar ajo në postim./