“TË RAFT PIKA”/ Ish-konkurrentja e “Për’puthen” nuk përmbahet: Të vdektë fëmija mi… (FOTO) – AlpeGossip
“TË RAFT PIKA”/ Ish-konkurrentja e “Për’puthen” nuk përmbahet: Të vdektë fëmija mi… (FOTO)

“TË RAFT PIKA”/ Ish-konkurrentja e “Për’puthen” nuk përmbahet: Të vdektë fëmija mi… (FOTO)

Sindi Loci është një nga ish-konkurrentet e “Për’puthen” më aktive në rrjetet sociale. Prej disa kohësh, ajo poston në profilin e saj “Instagram” fotografi ku shfaqet shumë seksi dhe provokuese.

Ndjekësit e saj e kanë vënë re këtë detaj dhe herë pas here e kritikojnë. E një gjë e tillë ka ndodhur edhe me postimin e fundit të Sindit.

Ajo shfaqet e veshur me një palë pantallona dhe një palë reçipeta që gati i tregojnë gjoksin. “Megalluks, kriminele”, ka shkruar Loci bashkëngjitur me foton që ka marrë shumë pëlqime dhe komplimente.

Por ka edhe shumë fansa që e kanë kritikuar për veshjen dhe ish-konkurrentja e emisionit të dashurisë ka vendosur që t’u përgjigjet paksa ashpër.

“Të raft pika”/ Ish-konkurrentja e

“Të raft pika ty ishalla se le nam aguridhe ngele ti”, i ka shkruar një ndjekëse.

Menjëherë ka reaguar Sindi e cila ka bërë një koment aspak të përshtatshëm sipas ndjekësve.

“Të raft pika”/ Ish-konkurrentja e

“Qyqja mi, t’vdekt fëmija mi se mjerë ai ça none negative paska… Robi në punë të vet, vjen edhe të mallko ti, hej Zot”, shkruan Loci.

Një tjetër më pas i kthehet ish-konkurrentes së “Për’puthen”: “Ç’ke me fëmijën o debile femër” dhe Sindi i kundërpërgjigjet: “Pse mi unë s’jam fëmija i dikujt. Ça robsh jeni”.