KA NDRYSHUAR NGJYRËN E FLOKËVE? Amarda Toska ka një pyetje për ju: Bjonde apo brune? – AlpeGossip
KA NDRYSHUAR NGJYRËN E FLOKËVE? Amarda Toska ka një pyetje për ju: Bjonde apo brune?

KA NDRYSHUAR NGJYRËN E FLOKËVE? Amarda Toska ka një pyetje për ju: Bjonde apo brune?

Ndonëse Amarda Toska nuk ka eksperimentuar shpeshherë me ‘look-un’ e saj, ajo ka vendosur t’i surprizojë të gjithë ndjekësit me fotot e fundit në llogarinë e saj.

“Shikoni fotot për një surprizë”, ka shkruar Toska krah postimit ku është shfaqur për herë të parë me flokët ne ngjyrë bionde. Me siguri kjo pamje e Amit i ka surprizuar jo pak ndjekësit.

Nuk dihet nëse kjo pamje moderatores është definitive apo ajo ka zgjedhur të eksperimentojë vetëm në foto. Ndjekësit kanë nxituar të lënë komente se Amarda duket më e mirë brune dhe me ‘look-un’ që e ka shoqëruar gjithë këto vite

View this post on Instagram

1 apo 2 ? Swipe for a surprise 🤣 @venerebyami

A post shared by Amarda Toska (@amardatoska) on