Arjola Shehu largohet nga "TV Klan"/ Flet për herë të parë moderatorja e njohur (FOTO) - AlpeGossip
Arjola Shehu largohet nga “TV Klan”/ Flet për herë të parë moderatorja e njohur (FOTO)

Arjola Shehu largohet nga “TV Klan”/ Flet për herë të parë moderatorja e njohur (FOTO)

Sezoni i ri televiziv që pritet të nisë në muajin shator është shoqëruar me shumë lëvizje nga njëri ekran tek tjetri. Ditën e sotme qarkulloi lajmi se edhe moderatorja Arjola Shehu do të largohej nga ekrani i “Tv Klan” pasi është duke punuar për një projekt të ri.

Sipas lajmeve që qarkulluan disa burime nga “Tv Klan” kishin konfirmuar për revistën “Class” se Arjola do të largohej nga emisioni “Kush vjen për drekë” dhe nga “Tv Klan”, dhe sipas tyre ky ka qenë një vendim i marrë prej saj pasi shumë shpejt do të sjellë propozimet për një projekt të ri.

Menjëherë pas këtij lajmi u përfol se tashmë ky emision do të drejtohej nga Alfio Rrotani dhe Indrit Çela, të cilët sikurse është mësuar së fundmi do të jenë pjesë e “Tv Klan”.

Mirëpo pas këtyre lajmeve Arjola ka reaguar nëpërmjet një statusi në Instastory ku sqaron se ajo nuk do të largohet nga “Tv Klan” dhe këto lajme janë të pa vërteta.

“Jam e detyruar të reagoj ndaj lajmeve të fundit të cilat me bindje të plotë thonë se Arjola Shehu do të largohet nga ‘Tv Klan’!!! Burimet tuaja janë të pasakta! Arjola Shehu është pjesë e ‘Tv Klan’!”, shkruan moderatorja e njohur në postimin e saj në Instastory.