OPERACIONE PLASTIKE APO PHOTOSHOP/ Këto janë fotot që na bëjnë të dyshojmë (FOTO) – AlpeGossip
OPERACIONE PLASTIKE APO PHOTOSHOP/ Këto janë fotot që na bëjnë të dyshojmë (FOTO)

OPERACIONE PLASTIKE APO PHOTOSHOP/ Këto janë fotot që na bëjnë të dyshojmë (FOTO)

Big Brother i dha shumë famë në sytë e publikut dhe sot e shikojmë Françeska Jaçen të renditet ndër vajzat më të lakuara të showbizz-it.

Sot e famshme dhe me jetë super luksoze por a ka qenë gjithmonë kaq seksi Françi?

Mesa duket jo dhe kjo e thënë po ti hedhim një sy arkivave disa imazhe tregojnë ndryshime rrënjësore të bukuroshes.

Shume operacione plastike apo shumë photoshop? Gjykojeni ju si të doni ama këto ndryshime drastike të bëjnë të mendosh se magjia artificiale ka marrë jetë në imazhin e Françeska Jaçes