OLSI I “BIG BROTHER 9” MË I DASHURUAR SE KURRË/ Ja si shprehet për lidhjen e tij: Ndihem më…(FOTO) – AlpeGossip
OLSI I “BIG BROTHER 9” MË I DASHURUAR SE KURRË/ Ja si shprehet për lidhjen e tij: Ndihem më…(FOTO)

OLSI I “BIG BROTHER 9” MË I DASHURUAR SE KURRË/ Ja si shprehet për lidhjen e tij: Ndihem më…(FOTO)

Olsi Klosi ishte një nga të ftuarit e Bieta Sulos në “Ftesë në Pesë”, ku bashkë me stilisten Stela Sallaku komentuan postimet e tyre, pjesë e sfidës “10 years challenge”
Me plot të qeshura dhe humor, ish-banori i Big Brother 9 krahasoi foton e rinisë kur ishte 19 vjeç me foton e realizuar disa muaj më parë.

Përveç modelit të flokëve, me të cilin nuk ishte shumë i kënaqur, Olsi nuk i kurseu komplimentat për pamjen e tij në foton e vjetër.

Teksa Bieta e pyeti për përditshmërinë dhe jetën personale, ai zbuloi se është në një lidhje dhe ndihet më i dashuruar se kurrë.

Nisi të thoshte se emri i saj fillon me gërmën “z” dhe më pas shtoi se i thërret “zemër”, duke mos zbuluar kështu identitetin e vajzës që ka në krah