Blerim Destani mundohet ta tallë për këtë detaj/ Aktori dështon Noizy e flliq keq (FOTO) – AlpeGossip
Blerim Destani mundohet ta tallë për këtë detaj/ Aktori dështon Noizy e flliq keq (FOTO)

Blerim Destani mundohet ta tallë për këtë detaj/ Aktori dështon Noizy e flliq keq (FOTO)

Shokë të ngushtë dhe të dy të suksesshëm në fushat përkatëse! Blerim Destani është një ndër aktorët më të talentuar me origjinë shqiptare, fama e të cilit i ka kaluar kufijtë. Ai ka luajtur në filma shumë të njohur ku më i famshmi është roli i tij në “Dossier K”.

Blerimi dhe Noizy janë miq të mirë, por nuk ngurojnë ta ngacmojnë njëri-tjetrin me komente e video në Instagram. Ditën e sotme Noizy ka publikuar një foto në Instagram, por Blerimi në mënyrë indirekte e ka tallur për kokën duke i thënë: “Kokë si diell, të bukur e ke, me siguri e di, por thash hajt të të them edhe njëher”.

Noizy e ka kuptuar që Blerimi po tallet dhe ia ktheu: “Ti kok urith se…”