PAS DEBATIT ME LINDA REIN/ Elton Ilirjan shpërthen kundër Slvana Bushatit: Çfarë injorance – AlpeGossip
PAS DEBATIT ME LINDA REIN/ Elton Ilirjan shpërthen kundër Slvana Bushatit: Çfarë injorance

PAS DEBATIT ME LINDA REIN/ Elton Ilirjan shpërthen kundër Slvana Bushatit: Çfarë injorance

Zv. Presidentja e Partisë Konservatore, Silvana Bushati debatoi mbrëmë me Linda Rein gjatë emisionit “360 gradë” duke u shprehur se Linda kurrë nuk mund të bëhet nënë dhe se nuk do të donte që fëmija i saj të rritej në një frymë të tillë.

Pas këtij debati, biznesmeni Elton Ilirjani ka shpërthyer në një postim në Instagram kundër Silvanës.”Duke kërkuar psikologen e Akademisë Konservatore. Ky(timi) ka edhe psikologe të Akademisë. O Zot çfare injorance. Tmerr, si quhej kjo psikok***ja?”, shkruan Eltoni.

Eltoni nuk ka lënë pa komentuar edhe debatin e Lindës me Kujtim Gjuzin. “Ky(timi) më tradhtoi me Linda Rein edhe kështu unë i kërkojë divorcin. ku do gjejë para për fushatë”, shkruan Eltoni.