SABIAN TI JE? Keisi i bën të atit makeup dhe nuk do mbani dot lotët nga e qeshura – AlpeGossip
SABIAN TI JE? Keisi i bën të atit makeup dhe nuk do mbani dot lotët nga e qeshura

SABIAN TI JE? Keisi i bën të atit makeup dhe nuk do mbani dot lotët nga e qeshura

Vajza e këngëtarit të njohur, Sabian Medinit, është kthyer në një ndër emrat më të komentuar të showbizit shqiptar dhe ndër më të ndjekurat në rrjete sociale. Keisi numëron mijëra fansa në profilin e saj në Instagram, ku ka ndarë së fundmi një foto epike të babait të saj.

Ajo i ka përdorur të atit një filtër i cili i vendos makeup dhe një kapele me rrjetë mbi kokë, duke e bërë Keisin të qeshë me pamjen e tij.

“Sabiana, di gjë ku është babi im?”- shkruan Keisi me humor krahas postimit të saj, Ku Sabiani shfaqet i përqëndruar diku tjetër dhe nuk e ka mendjen ç’po i bën e bija.