LUANA “BLLOKON” ASHENSORIN/ Publikon foton që do t’ju heqë trurin… – AlpeGossip
LUANA “BLLOKON” ASHENSORIN/ Publikon foton që do t’ju heqë trurin…

LUANA “BLLOKON” ASHENSORIN/ Publikon foton që do t’ju heqë trurin…

Moderatorja bukuroshe Luana Vjollca ka treguar se është mjaft e dedikuar ndaj punës së saj.

Shpesh herë ajo ndan me ndjekësit e saj postime motivuese. Këtë herë ajo shfaqet sexy nga ashensori.

Luana është treguar entuziaste dhe mezi pret të ndajë projektet e saj të reja me ndjekësi.

Deri kur Luana të bëhet gati të prezantojë punët e saj, ne na mbetët të shijojmë këtë foto mjaft tërheqëse.