Çfarë po ndodh me Encën! Zbulon kush është mashkulli më SEKSI për të dhe ka dy fjalë për t’i thënë…(FOTO) – AlpeGossip
Çfarë po ndodh me Encën! Zbulon kush është mashkulli më SEKSI për të dhe ka dy fjalë për t’i thënë…(FOTO)

Çfarë po ndodh me Encën! Zbulon kush është mashkulli më SEKSI për të dhe ka dy fjalë për t’i thënë…(FOTO)

Noizy ka qenë mashkulli i fundit për të cilin Enca përflitej shpesh në media se ishte në një lidhje.

Por pas ndarjes, këngëtarja u duke sikur u fokusua më shumë në muzikë. Që atëherë solli projekte të reja duke i qëndruar bësnike të njëjtit ekip. Pjesë e tij është edhe grimieri i njohur Arbër Bytyqi I cili kujdeset për make up-in e 22 vjeçares. Arbri mbrëmjen e kaluar kishte ditëlindjen dhe në mesin e miqve të ftuar ishte edhe Enca. Kjo e fundit madje e cilësoi grimierin si mashkullin më seksi.