E ZBULUAM MË NË FUND/ Pushime në Greqi, ja kush e shoqëron Ilda Bejlerin (FOTO) – AlpeGossip
E ZBULUAM MË NË FUND/  Pushime në Greqi, ja kush e shoqëron Ilda Bejlerin (FOTO)

E ZBULUAM MË NË FUND/ Pushime në Greqi, ja kush e shoqëron Ilda Bejlerin (FOTO)

Moderatorja e njohur e sportit Ilda Bejleri ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram se kush e shoqëron me pushime. Bejleri ka zbuluar se ndodhet në Lefkada me dy prindërit e saj pasi ka postuar një foto teksa ata lahen në pishinë dhe shkruan: ‘Dashuritë e mia’.

Kohët e fundit Ilda është në vëmendjen e mediave pas sherrit me komentatorin Dritan Shakohoxha, debat që e bëri të largohej nga Digitalb pas plot 11 vitesh.