KJO PO QË ISHTE SURPRIZË/ Ledri Vula sjell super bashkëpunimin me mikun e tij të ngushtë (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
KJO PO QË ISHTE SURPRIZË/ Ledri Vula sjell super bashkëpunimin me mikun e tij të ngushtë (FOTO+VIDEO)

KJO PO QË ISHTE SURPRIZË/ Ledri Vula sjell super bashkëpunimin me mikun e tij të ngushtë (FOTO+VIDEO)

Vetëm pak më parë, Ledri Vula njoftoi në profilin e tij në Instagram se ka gati një surprizë për fansat!

Reperi do të sjellë një bashkëpunim me mikun e tij të ngushtë, këngëtarin e njohur Ermal Fejzullahu.

Ai ka publikuar një fragment nga klipi i tyre, teksa djemtë janë filmuar nga pas duke ecur.

Ende nuk dihet se cili është titulli i këngës së re dhe data e publikimit, mirëpo ne jemi të bindur se Ledri dhe Ermali do ta djegin këtë verë!

Kujtojmë se vetëm një muaj më parë dy djemtë sollën projekte të reja. Ledri publikoi këngën e tij “MEM”, ndërsa Ermali solli bashkëpunimin me Kidën të titulluar “Tela”.