Moderatorja shqiptare flet hapur: E kam refuzuar Xherdan Shaqirin, e kam konsumuar! (VIDEO) – AlpeGossip
Moderatorja shqiptare flet hapur: E kam refuzuar Xherdan Shaqirin, e kam konsumuar! (VIDEO)

Moderatorja shqiptare flet hapur: E kam refuzuar Xherdan Shaqirin, e kam konsumuar! (VIDEO)

Në emisionin ‘Fun Day’ me Fatma Methasani ishte e ftuar Ueda Kullakshi, moderatorja më e re në INTv. Tashmë çdo të martë ora 23:00 vjen për ju emisioni më i ri sportiv “Adrenalinë” dhe ky projekt i është besuar Uedës në moderim.

Ueda foli rreth emisionit dhe pasionit të saj, sportit. Emisioni do të përfshijë aktitvitete të ndryshme sportive, sigurisht duke përfshirë dhe futbollin i cili është më popullori në vendin tonë. Kështu Fatma vendosi t’i bëjë një lojë të bukur Uedës, duke e pyetur se me kë prej futbollistëve do pinte një kafe ose jo apo kujt do ia kthente një mesazh dhe kujt jo.

Në ekran shfaqet Bekim Balaj, Xherdan Shaqiri dhe disa të tjerë, por përgjigjet e Uedës janë bukur, pastër dhe pa gabime, sic mund t’i shihni në videon më poshtë.