“AH SIKUR TË ISHIM NË SHTËPI”/ Takim romantik mes Andit dhe Teas, loja i çon në puthje – AlpeGossip
“AH SIKUR TË ISHIM NË SHTËPI”/ Takim romantik mes Andit dhe Teas, loja i çon në puthje

“AH SIKUR TË ISHIM NË SHTËPI”/ Takim romantik mes Andit dhe Teas, loja i çon në puthje

Pjesa e parë e puntatës së “Për’puthen” nisi me takimin romantik mes Andit dhe Teas.

“Hajde këtu te shpirti jot”, u shpreh Tea gjatë takimit, teksa Andi nga ana e tij tha:

“Ah sikur të ishim në shtëpi, t’i kërkonim leje produksionit edhe një ditë tjetër. Të kanë thënë që ke buzëqeshje shumë të bukur?”

Më pas, Andi propozoi një lojë me dënime, ku kërkoi që Tea ta puthte shumë pranë buzës dhe puthja ndodhi!!!

Më tej, Tea e pyeti:

“Të ka pëlqyer ndonjë nga gocat më shumë se unë?”

Andi: Kurrë. Të ishte ashtu do isha me ndonjë nga gocat.

E pyetur nga Andi, nëse Teas i ka pëlqyer ndonjë nga djemtë në “Për’puthen”, e reja u shpreh:

“S’më ka pëlqyer asnjë sa ty, por ka pasur persona që më janë dukur të përshtatshëm”