“ASAJ NUK I ERDHI MIRË…”/ “Plas” xhelozia mes vajzave të “Love Story” për Saimirin (VIDEO) – AlpeGossip
“ASAJ NUK I ERDHI MIRË…”/ “Plas” xhelozia mes vajzave të “Love Story” për Saimirin (VIDEO)

“ASAJ NUK I ERDHI MIRË…”/ “Plas” xhelozia mes vajzave të “Love Story” për Saimirin (VIDEO)

Tre prej vajzave të “Love Story”, Ariana, Silvana dhe Enxhëll kanë lidhur një miqësi me njëra-tjetrën që në javët e para të nisjes së emisionit dhe ishin zotuar se s’do ta prishnin marrëdhien e tyre pavarësisht ndodhive me “princin modern”, Saimirin.

Silvana ishte e para prej shoqeve që shkëmbeu një puthje me Saimirin dhe pas saj edhe Ariana. Madje, puthja e nxehtë e kësaj të dytës teksa ndodheshin së bashku në dush u komentua shumë në media.

Në “Daily Love Story”, vajzat kanë komentuar puthjet e njëra-tjetrës me Saimirin, ndërsa Arianës nuk i ka ardhur aspak mirë nga komenti i shoqet së saj, Silvanës.

Duket se xhelozitë mes vajzave sapo kanë nisur dhe Ariana shpreson që kjo të mos ndodhë mes tyre.

“Takimi me Arianën ishte një takim intim, shumë pak folën, më shumë prekje dhe përqafime, nuk kishte ndonjë gjë waw. Më shumë më ka pëlqyer takimi me Valentinën”, tha Suela.

E zhgënjyer nga përgjigjia e mikeshës së saj, Ariana gjithashtu shtoi:

“Në fakt nuk e prita reagimin e Suelës. Suela ka dalë me Saimirin dy herë dhe nuk kam reaguar keq. Ajo nuk reagoi keq, po edhe mirë nuk i erdhi sepse e pashë në shprehjen e fytyrës”

Kliko linkun per videon

https://www.instagram.com/p/CJrcTWDB1fC/?utm_source=ig_web_copy_link