UDHËTIME E MARTESA/ Ja si e nisën vitin 2021 VIP-at e showbizzit shqiptar (FOTOT) – AlpeGossip
UDHËTIME E MARTESA/ Ja si e nisën vitin 2021 VIP-at e showbizzit shqiptar (FOTOT)

UDHËTIME E MARTESA/ Ja si e nisën vitin 2021 VIP-at e showbizzit shqiptar (FOTOT)

Kemi hyrë zyrtarisht në vitin 2021 duke lënë pas një vit të vështirë, për shakak të Covid-19.

Një vit i zymtë  dhe për personazhet e showbizzit shqiptar, të cilët vitin që lam pas e kaluan mes vështirsive, skandaleve dhe larg punës.

Por postimet e para për këtë vit në  instagram kemi parë që VIP-at shapitarë e kanë nisur “mbarë” duke udhëtuar jashtë dhe brenda Shqipërisë si dhe festa ditëlindjesh e zyrtarizim lidhjesh.

Alpegossip.al ju sjell disa nga nga momentet e “veçanta” për disa nga VIP-at e shoebizzit shqiptar në këtë fillim viti.

Rudina Dembacaj e Mark Frroku kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë.

Ami dhe Ermali e nisën vitin duke udhëtuar  drejt Brezovicës bashkë  me fëmijët e tyre.

Gjiko dhe Elita e kanë nisur duke festuar ditëlindjen e Gjikos me 30 dhurata nga moderatorja për ta nisur vitin sa më mbarë.

Bieta Sulo e ka nisur vitin duke kaluar kohe dhe shëtitje me familjen e saj Albanin, Kroin, dhe vajzën e Albanit. 


Lori Hoxha e ka nisur vitin duke u arratisur jashtë Shqipërisë drejt Dubajit.