ATMOSFERA E MAGJISHME NË KONCERTIN E MALUMËS/ Ja kush ishin VIP-at shqiptarë të pranishëm për të parë yllin botëror (FOTOT) – AlpeGossip
ATMOSFERA E MAGJISHME NË KONCERTIN E MALUMËS/ Ja kush ishin VIP-at shqiptarë të pranishëm për të parë yllin botëror (FOTOT)

ATMOSFERA E MAGJISHME NË KONCERTIN E MALUMËS/ Ja kush ishin VIP-at shqiptarë të pranishëm për të parë yllin botëror (FOTOT)

Sheshi “Nënë Tereza” ishte i mbushur mbrëmë nga mijëra fansa të këngëtarit latin, Maluma. Ky i fundit ka dhuruar spektakël në skenën e madhe të improvizuar në shesh, teksa ka kënduar hitet e tij.

Rrjetet sociale janë mbushur me foto dhe video të koncertit të Malumës, ku vihet re se edhe shumë personazhe të njohur të ekranit shqiptar kanë qenë të pranishëm.

Ata nuk kanë ngurruar që në profilet e tyre në “Instagram” të postojnë video, ku kanë etiketuar edhe Malumën.

Ja disa prej tyre:

Koncerti i madh i Malumës, ja kush ishin VIP-at shqiptarë të

Koncerti i madh i Malumës, ja kush ishin VIP-at shqiptarë të

Koncerti i madh i Malumës, ja kush ishin VIP-at shqiptarë të

Koncerti i madh i Malumës, ja kush ishin VIP-at shqiptarë të

Koncerti i madh i Malumës, ja kush ishin VIP-at shqiptarë të

Koncerti i madh i Malumës, ja kush ishin VIP-at shqiptarë të

Koncerti i madh i Malumës, ja kush ishin VIP-at shqiptarë të

Koncerti i madh i Malumës, ja kush ishin VIP-at shqiptarë të

Koncerti i madh i Malumës, ja kush ishin VIP-at shqiptarë të

Koncerti i madh i Malumës, ja kush ishin VIP-at shqiptarë të

Koncerti i madh i Malumës, ja kush ishin VIP-at shqiptarë të