Afërdita Dreshaj më e emocionuar se kurrë, fillon numërimin mbrapsht për ditën e dasmës - AlpeGossip
Afërdita Dreshaj më e emocionuar se kurrë, fillon numërimin mbrapsht për ditën e dasmës

Afërdita Dreshaj më e emocionuar se kurrë, fillon numërimin mbrapsht për ditën e dasmës

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj prej kohësh është në një lidhje me Jakub Kindl. Mund të themi me siguri se janë ndër çiftet më të dashur të showbizit dhe gjithmonë në qendër të medias. Në intervistën ekskluzive për ‘revistaëho.com’, ajo zbuloi datën e dasmës, 29 qershor. Që prej kohësh përgatitjet kanë filluar dhe Afërdita duket më e lumtur se kurrë. Dasma do të zhvillohet në Miami Beach, Florida. Këngëtarja e njohur ka nisur numërimin mbrapsht, si dhe ju ka kujtuar të gjithëve që dita e madhe po afron. Për të gjithë ata që mezi presin ta shohin nuse, do të duhet të presin edhe 57 ditë.