JO TEK “ETHET”/ Ja si dukej Samanta Karavella në daljen e saj të parë si këngëtare në publik (FOTO) – AlpeGossip
JO TEK “ETHET”/ Ja si dukej Samanta Karavella në daljen e saj të parë si këngëtare në publik (FOTO)

JO TEK “ETHET”/ Ja si dukej Samanta Karavella në daljen e saj të parë si këngëtare në publik (FOTO)

Nuk e dimë nëse e keni parë Samantën e vogël fare, por Manjola Lloja, e cila është organizatore e festivalit të fëmijëve në Shkodër, i vetmi i tillë që ka mbetur nga tradita e organizimit të aktiviteteve mbarë kombëtare për fëmijë, ndau një video të këngëtares në moshë shumë të vogël duke treguar kështu talentin e saj të hershëm.
“Pranë një fëmije që këndon, prej gjithmonë”, ka shkruar ajo krah videos ku dallohet Samanta që merr mikrofonin për të kënduar. Ajo që bie në sy është ëmbëlsia e Samantës, që prej atëherë duket se nuk ka ndryshuar aspak njëjtë si dëshira për muzikën dhe për të kënduar.