“MA FALI KUNJËN”/ Kozeta Kurti sqaron keqkuptimin me Rudina Magjistarin (FOTO) – AlpeGossip
“MA FALI KUNJËN”/ Kozeta Kurti sqaron keqkuptimin me Rudina Magjistarin (FOTO)

“MA FALI KUNJËN”/ Kozeta Kurti sqaron keqkuptimin me Rudina Magjistarin (FOTO)

Ditën e sotme qe e ftuar te “Rudina” gazetarja Kozeta Kurti, e cila që në fillim të bisedës nuk nguroi të bënte një sqarim të vogël.

“Dikur jam shprehur se emisionet nuk duhet të mbajnë emrin e moderatorit pasi kjo tregon se u pëlqen vetja. Të nesërmen vërshuan portalet me tituj: Kozeta, kunjë me Rudina Magjistarin! Ndaj thashë që Rudina ma ka falur kunjën kur u futa në studio.”
Në këtë moment Rudina gjeti hapësirë për të bërë një sqarim të vogël:

“Nëse është një program i suksesshëm dhe mjaft popullor, domosdo e merr vetë emrin.”