A ËSHTË NË NJË LIDHJE? Ana e thotë hapur fare në “E Diell”: Kam dikë që… – AlpeGossip
A ËSHTË NË NJË LIDHJE? Ana e thotë hapur fare në “E Diell”: Kam dikë që…

A ËSHTË NË NJË LIDHJE? Ana e thotë hapur fare në “E Diell”: Kam dikë që…

Ana Lleshi iu përgjigj pyetjeve të publikut në rubrikën “Trotuar”, në “E Diell”.

Shumica e pyetjeve që publiku kishte shkruar për Anën ishin ” a është në një lidhje”.
Ana nuk përgjigjet në mënyrë të drejtëpërdrejtë por me humor thotë “më ka thënë i dashuri të them jam single“, duke nënkuptuar se për momentin nuk ka një partner në krah. Nuk jam e lidhur por kam dikë që pëlqej.

Kështu hedh poshtë dhe pretendimet e fansave se është në një marrëdhënie me këngëtarin Bardhi, me të cilin duket e afërt por thotë “Bardhin e kam shok, e dua shumë por kaq“.