TAYNËN NUK E KISHIM NJOHUR KËSHTU/ Pas suksesit në muzikë merr mirënjohjen e veçantë (FOTO) – AlpeGossip
TAYNËN NUK E KISHIM NJOHUR KËSHTU/ Pas suksesit në muzikë merr mirënjohjen e veçantë (FOTO)

TAYNËN NUK E KISHIM NJOHUR KËSHTU/ Pas suksesit në muzikë merr mirënjohjen e veçantë (FOTO)

Ndonëse imazhi që kemi krijuar për të është ai i një rrepereje të re, me karakter të forte dhe që po rrit shkallët e suksesit me shpejtësi marramendëse, Tayna na ka treguar dhe një anë tjetër të sajën që ndoshta nuk e kishim njohur.

Tayna ka marrë një mirënjohje të veçantë për kontributin e saj të dhënë në projektin për personat me aftësi të kufizuar ‘Ti barabartë unë’.

Nëpërmjet Instastories ajo ka ndarë një foto për ndjekësit e saj ku shihet teksa mban në prehër një buqetë me lule dhe mirënjohjen në emrin e saj.