Pornostarja e njohur shqiptare pret fëmijën e Flori Mumajesit/ Këngëtari na "befasoi"me këtë detaj (FOTO) - AlpeGossip
Pornostarja e njohur shqiptare pret fëmijën e Flori Mumajesit/ Këngëtari na “befasoi”me këtë detaj (FOTO)

Pornostarja e njohur shqiptare pret fëmijën e Flori Mumajesit/ Këngëtari na “befasoi”me këtë detaj (FOTO)

Ditën e sotme në media të ndryshme online në vendin tonë dhe në Kosovë ka qarkulluar lajmi se pornostarja e njohur shqiptare Alby Rydes është shtatzënë me këngëtarin e njohur Flori Mumajesi.

Sipas gazetaexpress, emisioni ‘SevenBizz’ ka zbuluar nga burime të sigurta se ylli i filmave për të rritur, me prejardhje shqiptare, Alby Rydes, po pret fëmijën e kantautorit të njohur.

Madje ata ndjekin njëri-tjetrin në Instagram dhe Flori është i vetmi artist shqiptar që Alby Rydes ndjek.

Nuk e dimë se sa i vërtetë është ky lajm, por të gjithë po presim një reagim të Florit mirëpo kemi vënë re një detaj shumë interesant në Instagramin e tij. Postimi i fundit i kantautorit daton më 19 gusht, pra pak më shumë se 2 muaj pa postuar asnjë foto në Instagram.

Çfarë ka ndodhur me Florin vallë sepse ai ka qenë gjithmonë shumë aktiv në rrjetet sociale. Shpresojmë që postimi i rradhës të jetë një reagim lidhur me këtë lajm që po bën namin më mediat online.