“LULJA PËR MUA ËSHTË…”/ Meda ka disa fjalë emocionuese për bashkëshorten e tij (VIDEO) – AlpeGossip
“LULJA PËR MUA ËSHTË…”/ Meda ka disa fjalë emocionuese për bashkëshorten e tij (VIDEO)

“LULJA PËR MUA ËSHTË…”/ Meda ka disa fjalë emocionuese për bashkëshorten e tij (VIDEO)

Këngëtari Mehdin Përgjeqaj dhe gruaja e tij, Lulja janë në mesin e çifteve më të komentuara të showbizit.

Edhe pse ka vite që janë të martuar, ata çdo ditë e më shumë e shprehin dashurinë që kanë për njëri-tjetrin.

Të dy janë aktivë edhe në rrjete sociale dhe nuk mungojnë as fotografitë e bukura që i sjellin ata.Së fundi, Meda ishte i ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, të Luana Vjollcës, i cili shoqërohet me lojëra të shumta. Në pjesën e fundit, kur Medës iu tha pyetja se çfarë është Lulja për të, ai tha: “Lulja më e bukur në botë”.

Këtë vit, çifti ka festuar 10-vjetorin e martesës. Ata kanë katër fëmijë, tre djemë dhe një vajzë.